Kim jesteśmy -i co możemy dla Ciebie zrobić-

kim jesteśmy (wide photo 01)

Tutaj powinniśmy napisać o tym jakimi jesteśmy niesamowitymi profesjonalistami i jak bardzo jesteśmy kreatywni. To dość oczywiste, gdyż jest to niezbędne, żeby funkcjonować na rynku eventów. A my funkcjonujemy już 9 lat.

Jesteśmy totalnie nieprzystosowani do pracy w garniturze przez 9 godzin przy biurku. My pracujemy 28 godzin na dobę, 8 dni w tygodniu. Nie realizujemy progów budżetowych, tylko pracujemy dotąd, aż wyczerpani i szczęśliwi po prostu padniemy. Nie cierpimy procedur, pomimo tego, że czasami musimy się do nich stosować.
A do tego wszystkiego mamy szefa, który wiele lat spędził we Włoszech i dość szybko przesiąkł włoskim temperamentem. Sami rozumiecie jaka wybuchowa mikstura z tego wychodzi… Mikstura dzięki której nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Naszą największą pasją są emocje.
Emocje, które pojawiają się w ludziach, dla których produkujemy wydarzenia. Nieważne czy piknik, konferencja, czy prestiżowa gala. Każde wydarzenie można zaplanować i zrealizować w taki sposób aby było przyjemnością, czymś nowym, niezwykłym i wywołującym pozytywne i silne emocje wśród uczestników. Jednym słowem - gramy na uczuciach.
Sensem naszej pracy jest zadowolenie człowieka, wywołanie w nim radości, ofiarowanie mu nowych doświadczeń i kreatywnych inspiracji. Bo dla nas najważniejszy jest człowiek.

STAREK MARKETING GROUP istnieje na rynku od 2006 roku.

Realizujemy:
- Premium Events
- Konferencje i Kongresy
- Plenery
- Wieczory tematyczne
- Wyjazdy integracyjne
- Każdy event, który można sobie wymarzyć, a nie można przypisać go do żadnej z powyższych kategorii.

Zapraszamy do współpracy!
Ekipa Starek Marketing Group

8 lat na rynku | Ponad 600 realizacji | Kilka milionów uczestników | Ponad 200 zadowolonych klientów | 1200 uczestników na jednej konferencji
40.000 gości na pikniku | 40 gorących imprez w 12 zimnych, grudniowych dni | Pierwsza autorska piosenka nagrana dla naszych Klientów

PREMIUM EVENTS
Specjalizujemy się w eventach PREMIUM takich jak uroczyste gale, wielkie otwarcia, jubileusze i wszystkie inne wydarzenia, które wymagają fraku, szpilek i wielkiej klasy. Pracujemy z najlepszymi artystami, realizatorami dźwięku i światła dzięki czemu każda impreza staje się wielkim wydarzeniem.

W swojej ofercie mamy szereg gotowych już pomysłów i rozwiązań. Są to nasze autorskie i niepowtarzalne propozycje wieczorów tematycznych.

KONFERENCJE I KONGRESY
Dokładność, punktualność, perfekcja i pełna mobilizacja to cechy, którymi kierujemy się przy produkcji tego typu eventów. Każde takie wydarzenie jest inne i wymaga innych narzędzi. Jest jednak coś co je wszystkie łączy – PROFESJONALIZM.

Konferencje, kongresy, sympozja to spotkania biznesowe, które mają przynieść klientowi założony efekt. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że nie ma w Polsce obiektu konferencyjnego, którego nie znamy.

PLENERY
Pikniki, koncerty, imprezy firmowe to dla nas zawsze wielka przyjemność. Przy każdej realizacji zamawiamy świetną pogodę i patrzymy jak uczestnicy doskonale się bawią. Wydarzenia muzyczne, sportowe, kulturalne czy promocyjne na świeżym powietrzu sprawdzają się zawsze. Szkoda, że sezon na takie eventy nie trwa cały rok, o moglibyśmy zrobić ich minimum 300 w roku.

WYJAZDY INTEGRACYJNE
Wyjazdy integracyjne są jedną z najpopularniejszych form budowania zespołu. Potrzebne są tak naprawdę we wszystkich branżach, środowiskach i na wszystkich szczeblach. Im częściej organizowane, tym więcej korzyści dla organizacji. Wyjazd integracyjny powinien być doskonałą zabawą dla pracowników, integracją, ale również szkoleniem.

Organizujemy wyjazdy w całej Polsce zarówno w ekskluzywnych hotelach, a także w najbardziej niesamowitych i tajemniczych miejscach. Każdy scenariusz i każdą ofertę przygotowujemy z wyspecjalizowanymi trenerami, tak by wyjazd integracyjny był dobrą, podszyty merytoryką, zabawą dla wszystkich.

kim jesteśmy (wide photo 02)